Gala party

GALA PARTY odbędzie się 8 grudnia 2017 w hotelu Westin, Sala Balowa

Program Gali:
20.00 – Rozpoczęcia Gali, uroczysta kolacja
21.15 – Występ zespołu BARDOTKA TRIO
21.45 – Light Show  – Multivisual
22.10 – Występ zespołu BARDOTKA TRIO
22.40 – Impreza – DJ Johny Bravo

Bardotka Trio:

BARDOTKA TRIO – niepokorne muzycznie, śpiewające w idealnej harmonii wokalistki.
Nazywane również „polskimi The Puppini Sisters“. Z zespołem tym łączy je wspólny międzynarodowy projekt pt. „Stop Googling Me!”. Dziewczyny jednak szybko udowodniły, że mają własny charakter i niepowtarzalny styl wydając swój autorski album pt. „Raz. Dwa. O tak!”Muzyka zespołu to przede wszystkim nowocześnie wykonana, wybuchowa kompilacja vintage & retro pop oraz big beat, rock’n’roll z subtelną domieszką nastrojowego swingu, bossa novy czy tanga, aż po odległe klimaty vintage country. Trio wzięło udział m.in. w tak prestiżowych koncertach jak Ladies Jazz Festival w Gdyni czy Woodstock Festival (scena główna) w duecie z Mariką.

 

 

 

 

MultiVisual

Kamil Dziliński, Michał Szałucho oraz Tomasz Piotrowski – zespół, który w swoich pokazach łączy sztukę cyrku współczesnego, iluzji oraz manipulacji z użyciem nowoczesnych rekwizytów multimedialnych! W trakcie pokazów wykorzystywane są min. urządzenia potrafiące wyświetlać w powietrzu dowolne grafiki, napisy czy sekwencje kolorów. Grupa jako jedyna w Polsce wykonuje pokazy Malowania Światłem na Żywo bazujące na identyfikacji wizualnej klienta, w trakcie których produkty stają się częścią multimedialnego widowiska.

 

 

 

 

DJ JOHNNY BRAVO

to pseudonim artystyczny pod którym występuje Łukasz Kalinowski – producent, pasjonata muzyki, kreacji, kawy i sztuki. Na swoim koncie ma m.in. remix dla Quincy Johnnes’a (https://soundcloud.com/djjohnnybravo/quincy-jones-soul-bosa-nostra). Jego debiutancki singiel „Sunrise I Feel” (https://www.youtube.com/watch?v=d02c0TBv3Is _ stał się klubowym hitem lata 2010 w wielu klubach Polski. Stał się jednocześnie swego rodzaju znakiem rozpoznawczym Johnny Bravo, wyznaczając dalszy kierunek twórczości. Singiel „Holding U” ( https://www.youtube.com/watch?v=xZINwH8ZUfs ) wraz z Poliną Griffith  z Hed Kandi, znalazł się na ostatniej części jednej z najpopularniejszych kompilacji chilloutowych w Polsce – „Chillout 8 P.M.”